safe 3125637 scaled - Ile można zarobić?

Ile można zarobić?

System, wprowadzany przez Portal jedzdobrze.pl, umożliwia zdalne świadczenie usług poradnictwa żywieniowego. Celem ich podjęcia należy zarejestrować się w Programie DrDietman. Nie wiąże się to z ponoszeniem jakichkolwiek opłat. Po zarejestrowaniu się w Programie w charakterze Doradcy, istnieje możliwość zamieszczenia w nim swojej wizytówki. Pozwoli to osobom zainteresowanym wyszukanie Doradcy w systemie i podjęcie z nim współpracy.

Zawarcie umowy z Klientem

W celu rozpoczęcia świadczenia usług poradnictwa żywieniowego należy zawrzeć z Klientem odpowiednią umowę. Jej treść znajduje się w systemie, i może być zawarta jednym kliknięciem. Umowę zawiera się na okres jednego roku, a płatności są realizowane co miesiąc.

Ustalenie stawki za usługi

Stawkę ustala się samodzielnie. System jednak akceptuje opłatę miesięczną nie niższą niż 50 zł lub nie niższą niż 150 zł w przypadku, gdy Doradca będzie wpisywał za Klienta jadłospisy do Programu.

Początkowe działania

Wykonanie umowy w pierwszym miesiącu obejmuje uzyskanie informacji niezbędnych do świadczenia usług poradnictwa żywieniowego. Dzięki tym informacjom Doradca ustali odpowiednią normę żywieniową i rozkład posiłków. Nie powinno to zająć więcej jak 10 minut. W następnych miesiącach należy zapoznać się z jadłospisami i ich analizami oraz zaproponować dwie porady. Nie powinno to zająć więcej niż 5 minut. 

Potencjalne zarobki

Zarobki Doradcy będą zależały od liczby Klientów. Zakładając, że w danym miesiącu pozyska dwudziestu nowych Klientów, na wykonanie usług do nich adresowanych spożytkuje 200 minut. Mając wcześniej osiemdziesięciu Klientów na ich obsłużenie spożytkuje 400 minut. Przy założeniu, że pracuje po 10 godzin tygodniowo, w każdym z czterech tygodni miesiąca, jest w stanie obsłużyć 400 Klientów. Potencjalnie może więc zarobić 20 tysięcy złotych miesięcznie brutto. Oczywiście, zarobi tyle pod warunkiem, że pozyska czterystu Klientów, co wcale nie jest takie trudne.

Wyrobienie „nazwiska”

Świadczenie usług poradnictwa żywieniowego z użyciem systemu, wprowadzanego przez Portal jedzdobrze.pl, daje możliwość uzyskania bardzo atrakcyjnych zarobków. Wiele zależy od reklamy i przemyślanego dążenia do wyrobienia sobie dobrej opinii i tak zwanego „nazwiska”.

Dobra wizytówka w Programie

Potencjalnie, zapotrzebowanie na usługi dietetyczne w Polsce obejmuje ponad 20 milionów osób. Do większości z nich można dotrzeć za pośrednictwem internetu. Warto zatem zadbać o dobrą wizytówkę w Programie DrDietman oraz o prowadzenie odpowiednio atrakcyjnego profilu zawodowego na Facebooku i Instagramie. Doradca zarejestrowany w Programie DrDietman ma prawo do wykorzystywania materiałów publikowanych w witrynach Portalu jedzdobrze.pl do celów własnych. Może to ułatwić na przykład prowadzenie bloga. Prawdopodobnie nie należy się spodziewać szybkiego osiągnięcia dużych zarobków, bo nie od razu Kraków zbudowano. Jednak po pewnym czasie zarobki Doradcy świadczącego usługi w Portalu jedzdobrze.pl, mogą być bardzo dobre, a w niektórych przypadkach – wręcz imponujące. 

Więcej info w artykule: