Jak rozpocząć pracę Doradcy Żywieniowego w Programie DrDietman 7 - Jak rozpocząć pracę Doradcy Żywieniowego w Programie DrDietman?

Jak rozpocząć pracę Doradcy Żywieniowego w Programie DrDietman?

Kolejne kroki:

  1. Zarejestrowanie się w Programie DrDietman – wersja do sprawdzania odżywiania

Otwarcie Programu jest możliwe po naciśnięciu na stronie https://www.doradcyzywieniowi.pl/, przycisku: 

923DRijyX22nvxu9yPkuO0rP1wrEex BHCfOWGVIEfEzbSpPgbLjhYv5X2DUnW1wvKVc8b19OEOJazJ43t4YHdFioWlOkmX AvzSlDq5BMh7Y 9m5kL1ygOudm9op8xPeFeh6w - Jak rozpocząć pracę Doradcy Żywieniowego w Programie DrDietman?

Rejestracja w Programie jest bezpłatna i nie skutkuje, teraz i w przyszłości powstaniem jakichkolwiek zobowiązań finansowych wobec portalu.

Warto wpisać do Programu jadłospisy z siedmiu dni, żeby opanować technikę ich wpisywania oraz zapoznać się z analizami jednodniowymi i siedmiodniowymi. Warto też wprowadzać w jednym z jadłospisów jednodniowych zmiany spożycia produktów dostarczających dużo energii i obserwować, jak dana zmiana prezentowana jest na Kalografie. 

  1. Zmiana statusu konta użytkownika Programu na konto osoby zarejestrowanej w charakterze Doradcy Żywieniowego 

Program został ustawiony z zapewnieniem użytkownikowi możliwości intuicyjnego wykonania zmiany statusu konta. Dodatkowo czynność ta została opisana w instrukcjach, które wkrótce pojawią się na niniejszej stronie. 

  1. Skrupulatne wypełnienie swojej wizytówki zawodowej w Programie

Istotna jest jakość wizytówki i pewna pomysłowość w nadaniu jej określonej treści, ponieważ potencjalni Klienci będą dokonywali wyboru Doradcy, także na podstawie opisanej wizytówki. 

  1. Założenie konta zawodowego na Facebooku i Instagramie

Konta te w odróżnieniu od ewentualnie posiadanych kont prywatnych będą ważnym narzędziem w pozyskiwaniu Klientów. 

  1. Podjęcie poszukiwania Klientów także na podstawie porad, które będą ukazywały się na tej stronie oraz z użyciem materiałów promocyjnych, które będą tu udostępniane.